Alçıpan İstanbul Ustaları
Sanatını Konuşturuyor

Alçıpan İstanbul Nasıl Çalışır?

Alçıpan İstanbul müşteri odaklı çalışan bir tadilat şirketidir. İstanbul'un her ilçesinde faaliyetleri bulunan Alçıpan İstanbul, şehri güzelleştirmek adına duvarlar yapıyor, tesisat borularını alçıpan duvarın arkasına saklıyor. Müşterinin istediği şekilli duvar dekorasyonlarını hayata geiriyor.

Duvar giydirme, asma tavan yapımı, ışık ve ses yalıtımı gibi alanlarda kullanılalan alçıpan ile neredeyse her alanda işlem yapabilirsiniz. Alçıpan esnek, hijyenik ve hafif bir malzemedir. Bu özelliklerinden dolayı ev ya da iş yerinizde güvenle alçıpan kullanabilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı için yapılan alçıpanın yanında cam yünü ve taş yünü kullanılır. Suya dayanıklı malzeme ise ıslanacağına emin olduğumuz banyo ve tuvaletlerde kullanılır. Tavandaki dekoratif ışıklandırma ve tesisatın kapatılması için de alçıpan en iyi çözümlerden biridir.


Alçıpan İstanbul, sektörde en deneyimli ve en kurumsal firmadır. Ofisinize ya da evinize en uygun işlemi yapar. Taşıma kolonlarının yıkılmasını ya da dekoratif olmayan gergi tavanı teklif dahi etmez. Sanatçı ruhlu alçıpan ustalarımız ile gözünüz ve gönlünüz şenlenecek.

Asma Tavan Nedir? Asma Tavanın Özellikleri Nelerdir?

İç mekanın algılanılabilmesi için en önemli bileşenlerden biri tavandır. Işıklandırma, renklendirme ve uygun formlar kullanılması asma tavan ustasının iş alanına girer ve sizin zevklerinize bağlıdır. Her türlü kablo, tesisat ve aydınlatma armatürlerini asma tavan ile gizleyebilir ve gerekli izolasyonu asma tavan ile sağlayabilirsiniz.

Asma tavanın montajı hızlı ve kolaydır. Tamiri betondan daha kolay yapılabilmektedir. Gizlenen tesisat ya da aydınlatma sistemlerine kolayca müdahale edilebilme imkanı sağlar. Hafif olduğundan binanın kolonlarına yük bindirmez. Yapısı itibarıyla yalıtım malzemesi olarak kullanılabilir. Estetik ve ekonomiktir. Kişiliğinizi misafirlerinize yansıtmanıza olanak tanır.


Asma tavan en basit tanımıyla tavanın altına ikinci bir tavan yapmaktır. Asma tavan işinin en önemli unsuru ustadır. Ustasına güvenmediğiniz tadilat firmaları ile çalışmamanızı salık veririz.

7 / 24 Bize Ulaşabilirsiniz 0 ( 541 ) 378 23 02

Alçıpan Ustası